Enjeksiyon büst mankeni modellerimiz, tam boy mankenlere mükemmel alternatiflerdir. Bunları zeminde veya tezgah üstü üzerinde deneyin.

Enjeksiyon Büst Mankeni Fiyatları

Enjeksiyon büst mankeni fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilir ya da web sitemizde ki fiyatları dikkate alabilirsiniz.

Enjeksiyon büst mankenlerimiz, tişörtler, gömlekler ve diğer üstler için bir vitrin sağlamak için belden kesilmiş fantastik, tam kalıplı manken ekranlardır.

Giysilerinizin satıldığı yerin üzerindeki veya yakınındaki raflara yerleştirmek için ideal olan bu ürünler, tüm vücut gövdelerine alternatif bir ekran sunar.

Perakende mağazanız düşük bir bütçeye sahipse veya taban alanı azsa, tam boyutlu bir manken en iyi seçenek değildir. Bunun yerine, tavandan veya duvara asılabilen bir manken gövdesi düşünün.

Gövde genellikle baş veya boyundan kasık veya uyluğun ortasına kadar uzanır. Mağazanızın giyim koleksiyonunu sergilemek için gereken doğru miktardır. Gömleklerden bluzlara, etek ve elbiselere kadar tüm güzel giysilerinizi sergilemek için ihtiyacınız olan tek şey gövde.

Plastik yarım yuvarlak enjeksiyon kalıp dişi gövde formlarımızın ve asma halkalı tam yuvarlak plastik dişi gövde formlarımızın resimlerine bakınız.