Plastik Boy Mankeni Fiyatları ve Modelleri

Boy mankeni fiyatları – boy mankeni özellikleri ve modelleri mankensepetinde! Boy mankeni, en ucuz fiyat avantajı ve indirim seçenekleriyle.

Boy manken fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilir ya da web sitemizde ki fiyatları dikkate alabilirsiniz.

Plastik Boy Mankeni

Plastik boy mankeni modelleri, mallarınızı şık bir şekilde sergileyerek görevlerini yerine getirir. Plastik formlarımız, birinci sınıf beyaz parlak kaplamaya sahip dayanıklı plastikten yapılmıştır. Sağlam, estetik açıdan hoş ve modadırlar.

Zeminde veya vitrin vitrininizde sergilenecek şık boy mankenler için tek adresiniz. Boy mankeni modelleri ve en ucuz boy manken fiyatları için aradığınız yer.

Tam gövdeli parlak mankenlerden atletik yapılı athleisure mankenlere kadar geniş ekran yelpazemizden seçim yapın.

Plastik boy mankenler, hafif olduklarından, mağazanızda kullanımı ve taşınması kolaydır. Ürün yelpazenizi sergileme ve satma şeklinizi sadece birkaç dakika içinde tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Plastik mankenlerimiz, giydirilmelerini önemli ölçüde kolaylaştıran ve hızlandıran çıkarılabilir uzuvlara sahiptir.

Plastik modellerimizde, başsız bir seçenek için soyut yumurta kafaları ve düz boyun kapakları bulunur. Ayrıca şunlar dahildir:

  • Baldır montajlı yuvarlak temperli cam taban
  • Ayrı olarak satın alınabilen değiştirilebilir yarı soyut kafalar

Plastik manken yelpazemizde farklı yaş grupları ve cinsiyetler bulunmaktadır. Çocuklardan gençlere ve yetişkinlere kadar – erkek ve kadınları kapsar. Kadın plastik manken yelpazemiz Patsy, her türlü perakende moda mağazası ihtiyacına uyacak şekilde birkaç farklı pozda mevcuttur.

Plastik mankenler, elbiseleri, giysileri ve moda aksesuarlarını çekici bir şekilde sergilemek ve satmak isteyen herhangi bir giyim mağazası için popüler bir teşhir çözümüdür.

Plastik boy mankenlerde uzun bir yol kat ettik. Artık uygun fiyata premium görünüme sahip olabilirsiniz. Ten rengi ve beyazdan ayrıca kroma kadar plastik, heyecan verici yüzeyler, gerçekçi veya soyut görünümler ve kullanımı kolay hafif bir yapıya sahiptir.

İster uzun boylu insanlar için kıyafet satıyor olun, ister sergilediğiniz kıyafetlerin harika görünmesini istiyorsanız, bazı boy mankeni ya da uzun mankenler kullanabilirsiniz.

Muhtemelen bildiğiniz gibi, mankenler kısadan normal ve uzuna, beyazdan siyaha, kadın, erkek, genç ve çocuk gibi çeşitli stillerde gelir ve liste devam edebilir. Bu nedenle, kıyafetlerinizi mağazanızda veya vitrininizde sergilediğinizde muhteşem görünmesini istiyorsanız, uygun mankenleri seçtiğinizden emin olmanız gerekir.

Uzun boylu insanlar için tasarlanmış giysiler için her zaman uzun mankenler kullanmalısınız, aksi takdirde onları istediğiniz gibi görünmesini istediğiniz yakın bir yere bakmama riskiyle karşı karşıya bırakırsınız.

Uzun mankenler sergiledikleri giysilere değer katar, mağazanıza stil katar ve inanılmaz güzel görünürler. Bazıları olabildiğince gerçekçi, bazıları soyut olan çeşitli uzun manken modelleri vardır. İhtiyaçlarınıza uygun modelleri bulmak size kalmıştır. Elde etmek istediğiniz sonuca, mağazanız için oluşturmak istediğiniz stile göre mankenleri seçmelisiniz.

Mağazanıza ve sergilemek istediğiniz kıyafetlere uygun olanı kolayca bulabilmeniz için uzun mankenlerden oluşan bir koleksiyon derledik. Uzun mankenlerimize göz atın ve sizin için en uygun olanları seçin.

Boy Mankeni Fiyatları

Boy mankeni fiyatları için web sitemizde ki fiyatları dikkate alabilirsiniz. Toptan alımlar için ekstra bir indirim yapabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Vitrininiz için manken ihtiyacınız mı var? Vitrin mankeni sayfamızı ziyaret ederek vitrin mankeni modellerine göz atabilirsiniz.

Cansız Manken Fiyatları

Cansız manken fiyatları için iddia ediyoruz en uygun pazar yerine geldiniz.

Giyim ve moda işletmeleri, ürünlerinin reklamını yaparken müşterilerin kıyafetleri, ayakkabıları vb. bir rafta veya rafta görmek yerine sergilemek istediklerini bilirler. Bu gösterimi yapmanın en iyi yolu cansız manken kullanmaktır. Cansız kadın mankenler  kadınların bir “kişi” üzerindeki kıyafetleri görmelerine yardımcı olmanın harika bir yoludur ve bir şeyin nasıl uyduğuna dair bir fikir edinmelerini sağlar. Bir işletme sahibi veya pazarlama uzmanı olarak, her şekil ve boyutta kadın cansız mankenler bulabilirsiniz. İsterseniz cinsiyetsiz bir cansız manken alabilirsiniz, ancak anatomik olarak doğru cansız mankenlere sahip olmak herhangi bir giyim eşyasını veya herhangi bir moda aksesuarını daha iyi gösterecektir.

Sert gövdeli kadın ve erkek cansız mankenler sadece teşhir amaçlı tasarlanmıştır. Kısa bir süre önce, erkek ve kadın olarak tamamen yeni bir manken tam vücut, gövde ve diğer parçalar serisini tanıttık.

Kadın Plastik Mankeni

Yeni bir hazır giyim koleksiyonunu öne çıkarmak için ideal olan kadın plastik mankeninin farklı modelleri bulunuyor. Reçine, kumaş veya fiberglastan oluşan, her ihtiyaca ve her bütçeye uyum sağlar. Sert veya esnek, az çok uzun ve yuvarlak bir kadın şeklini alabilir. Giymesi kolay, kıyafetlere katma değer sağlar. Dinamik sunumlara izin veren kadın plastik mankeni genellikle oturma veya ayakta durma pozisyonunda yerleştirilir. Çeşitli aksesuarlarla desteklenebilir, gizli bir taban sayesinde yerde tutulur. Az ya da çok hafif, kadın mankenin taşınması kolaydır. Bir mağazanın içine de yerleştirilebilir, müşterilere kıyafet fikirleri vermek ve satın alma eylemini tetiklemek için mükemmeldir.

Erkek Plastik Mankeni

Beyaz erkek plastik mankeni, en ekonomik modeldir. Başlıklı veya başlıksız, zeminde tutulabilmesi için bir kaide üzerine sabitlenir. Bu erkek plastik manken, vitrine veya doğrudan mağazaya bir podyumda veya bir gondol başında yerleştirilir. Yeni bir hazır giyim koleksiyonu sunmak veya bir kıyafet fikrini öne çıkarmak için kullanılır.