Perakende moda kıyafetlerini tanıtmak için harika olan tors mankeni, giyim sergisini canlandırır.

Tors manken fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilir ya da web sitemizde ki fiyatları dikkate alabilirsiniz.

Tors Mankeni Fiyatları

Üst vücut kıyafetleri, gömlekler, bluzlar ve ceketler veya eşarplar, kolyeler ve aksesuarlara doğrudan odaklanmaya yardımcı olur.

Kompakt boyutta çalışmak kolaydır. Formlar masa üstlerinde, raflarda, tezgahlarda ve vitrinlerde duracaktır.

Manken sepetinde çok çeşitli erkek ve dişi manken gövdesi tedarik ediyoruz. Yumurta başlı (soyut) veya başsız stil ve gerçekçi vücut seçenekleri dahil olmak üzere çeşitli boyut ve stiller. Renk ve kaplama seçenekleri arasında siyah, beyaz, parlak veya mat bulunur.

Çıkarılabilir kollar, mankenlerin giydirilmesini kolaylaştırır ve ayarlanabilir ayaklar en iyi teşhir yüksekliğini sağlar. Kadın gövde mankeni, iç çamaşırı ve sutyenleri veya tişörtleri, üstleri ve spor kıyafetlerini sergilemek için bir büst formu olarak çalışır. Erkek gövde mankeni, spor kıyafetlerin yanı sıra gömlekler, kazaklar, spor ceketler ve gündelik kıyafetleri sergilemek için mükemmeldir.

2/3’lük gövde mankenlerimiz kafa içerir ve yarım vücut mankenlerinden farklı olarak uyluğun ortasına kadar uzanırlar. Bu, elbiseler veya etekler dahil olmak üzere alt vücut giysisinin sergilenmesini mümkün kılar. Ayrıca her uyluğun standa sığması için bir soketi vardır, bu nedenle pantolon, şort ve mayoyu sergilemek kolaydır.

Ayrıca “görünmez” veya “hayalet” manken torsoları da taşıyoruz. Mankenin görünen kısımlarını ortadan kaldırmak için çıkarılabilir boyun, yaka bölgesi ve kollarla tasarlanmıştır. Bunlar katalog fotoğrafçılığı için popülerdir.

Bir perakendecinin günlük taleplerini karşılamak için tasarlanmış uygun fiyatlı ekranlarımıza göz atın. Sorularınız varsa lütfen yardımsever satış temsilcilerimizi aramaktan çekinmeyin.