Pantolonluk mankeni teşhir, kot, etek ve spor giyim ile çorap, külotlu çorap, bacak ısıtıcısı, çorap ve ayakkabı teşhirine yöneliktir.

Pantolonluk mankeni fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilir ya da web sitemizde ki fiyatları dikkate alabilirsiniz.

Pantolonluk Mankeni Fiyatları

Kompakt, hafif ve bağımsız manken bacaklarının kullanımı kolaydır ve tam gövdeli bir mankene göre daha az yer gerektirir. Bacak mankenlerinin masalara, tezgahlara, raflara ve dul vitrinlere yerleştirilmesi kolaydır. Aslında, pantolon, etek ve alt vücut giysilerinin uzman perakendecisi için bacak formları, en uygun maliyetli teşhir çözümüdür; Para için en büyük değeri sağlamak ve tam bir mankeni giydirmek için gereken ekstra dikkati önlemek.

Manken sepetinde, erkek ve kadın giyim teşhiri için bacak teşhir mankenleri artı tayt ve çorap teşhir için tek bacaklar tedarik ediyoruz. Daha kıvrımlı bir form tercih edilirse Brezilya manken stillerini de stoklarız.

Pantolonluk mankeni modellerimiz, çeşitli ayakta ve oturma pozlarında ve siyah, beyaz ve ten tonlarında ve parlak veya mat yüzeylerde mevcuttur. Enjeksiyonla kalıplanmış polietilen plastikten imal edilen fiberglas modellerden veya ‘kırılmaz’ stil kadın/erkek bacak formundan seçim yapın. İkincisi, içi boş formlar hafiftir ve kullanımı kolaydır, bu da onları sokak fuarları, ticaret gösterileri ve festivaller vb. İçin popüler bir seçim haline getirir.

Pantolon Mankeni

Pantolon mankeni, her türlü pantolon ve çorap için görsel bir görüntü oluşturmada temel araçlardır. Armatürler ve Ekranlar, bu amaç için özel olarak tasarlanmış çeşitli seçenekler sunar.

“Kırılmazlar” koleksiyonu, sağlam polietilen plastikten yapılmıştır. Bu bacak formları, dayanıklılıkları ve çizilmeye karşı dirençleri nedeniyle geleneksel fiberglas mankenlere göre yüksek talep görmektedir. Bu pantolon mankeni modelleri hafiftir ve tüm perakende satış alanlarında satış personeli tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Bu koleksiyon, taban dahil süt beyazı hem erkek hem de kadın bacak formlarını içerir.