İLETİŞİM

İnönü Mahallesi Muammer Aksoy Cad. No:126

Nivo İstanbul – C Blok Kat:6 Daire:78

Küçükçekmece / İstanbul

Çalışma saatlerimiz
Pzt.–Cmts. 09:00 — 18:00

Lütfen gelmeden önce randevu alınız. Pandemi sürecinde bunu zorunlu olarak yapmak durumundayız.

Bizimle iletişime Geçmek için 0551 147 0810 nolu iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

sık sorulan Sorular

Lütfen bize bir mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyunuz.

Manken Sepeti olarak anlaşmalı kargo ve ambarlar ile yurt içi ve yurt dışına teslimat sağlandığı için tam olarak bir fiyat belirtilmemektedir. Anlaşma sağladığımız ambar ve özel kargo şirketleri ile indirimli olarak raf sistemleri, vitrin mankenleri ürünlerinizin teslimatı sağlanmaktadır.

Manken Sepeti e ticaret platformu şuan için sadece banka havalesi yolu ile ödemeler kabul edilmektedir.

Tüm terzi mankeni, vitrin mankeni ya da prova mankeni için sipariş verildiği zaman imalat sağlandığı için ve bu süreç alınacak ürünün sayısına bağlı olmakla birlikte en geç 1 – 3 iş günü içerisinde ürünler için teslimat bilgisi verilmektedir.

Bize vermiş olduğunuz tüm bilgi ya da bilgiler korunmaktadır. Bilgileriniz hiç bir şekilde 3. şahıs ya da şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Siparişleriniz için öncelikle ön ödeme yapımı sağlamanız gerekmektedir. Ödeme sağlandıktan sonra ürünleriniz hazırlanmaya başlayıp hazırlık süreci tamamlanınca size bilgi verip tekrar adres bilginiz teyit edildikten sonra teslimat süreci başlamaktadır.

Siparişleriniz için elbette bir faturalandırma yapılmaktadır. Faturalandırma işleminin sağlanması için tarafımıza fatura bilgilerinizi ilettiğiniz taktirde gerekli mali işlemler yapılıp tarafınıza bilgi verilmektedir.

Bize bir e-posta gönder

    Formu doldurduktan sonra gönderdiğiniz zaman tüm soru ve öneri görüşleriniz için sizlere destek sağlayabiliriz.

    Manken Sepeti, terzi mankeni, raf sistemleri ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ya da ürünlerin teslimatı için iletişim formundan ya da telefon numaramızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Bizimle iletişime Geçmek için

    0551 147 0810 nolu iletişim numaramızı kullanabilir ya da 
    info@mankensepeti.com adresimize direkt olarak mail de gönderebilirsiniz.