Çamaşırlık Mankenler

Bayan Çamaşırlık Mankeni Ten

 180.00

Çamaşırlık Mankenler

Bayan Çamaşırlık Mankeni Beyaz

 210.00

Çamaşırlık Mankenler

Zeyna Çamaşırlık Mankeni Ten

 180.00

Çamaşırlık Mankenler

Zeyna Çamaşırlık Mankeni Beyaz

 210.00

Çamaşırlık Mankenler

Herkül Çamaşırlık Mankeni Ten

 180.00

Çamaşırlık Mankenler

Herkül Çamaşırlık Mankeni Beyaz

 220.00

Mağazanız boyunca kıyafetleri yaratıcı bir şekilde sergilemek istiyorsanız, manken sepetinden bir çamaşırlık mankeni düşünün.

çamaşırlık mankeni fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilir ya da web sitemizde ki fiyatları dikkate alabilirsiniz.

Çamaşırlık Mankeni Fiyatları

Müşteriler giysi raflarına göz atmaktan mutlu olsa da, yeni giyim serileri için satışları artırmanın en iyi yolu, mağaza vitrinine veya mağazanın her yerine stratejik olarak yerleştirilmiş çamaşırlık mankeni gövdelerine sahip olmaktır.

Manken gövdelerimiz, hem erkek hem de kadın vücut tiplerini nötr beyaz, siyah veya ten rengi tonlarında sunma seçeneği sunar. Bir standa yerleştirilmiş çamaşırlık manken gövdeler, düz yüzeylere yerleştirilebilen bağımsız manken gövdeler veya mağazada hangi alanlara sahip olduğunuza bağlı olarak asılı manken gövdeler arasından seçim yapın.

İç Giyim Vitrin Mankeni Fiyatları

Satılık iç giyim vitrin mankeni koleksiyonumuza göz atın ve her zevke hitap eden kadın ve erkekler için harika görünümlü giyim teşhir çeşitlerini bulun.

Mankensepeti, toptan fiyatlarla sağlam bir kaliteli iç giyim vitrin manken tedarikçisi olmaktan gurur duyar ve rahatınız için zengin bir e-ticaret deneyimi sunar.

Müşteri destek personelimiz de çok yardımcı oluyor, bu nedenle iç giyim vitrin mankeni fiyatları ya da formlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz normal çalışma saatlerinde bizimle iletişim sayfamızda bulunan 0551 147 0810 numaralı telefondan bizi arayın.

Vitrin mankeni sayfamızı ziyaret ederek diğer plastik boy manken modellerine de bakabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki iç giyim manken modellerimiz plastiktir.