Plastik Manken

Plastik manken fiyatlarıplastik manken modelleri ve özellikleri mankensepetinde! Plastik mankeni indirim ve en ucuz fiyat avantajı seçenekleriyle burada!

Plastik mankenler, giysilerinizi öne çıkarmak için mükemmeldir. Plastik mankenlerimiz, tam vücut kadınlar, erkekler, çocuklar ve kızlar dahil olmak üzere birçok stil rengine ve farklı özelliklere sahiptir. Ayrıca peruk, poz manken ve yarım vücut mankenleri ile çeşitli plastik mankenler sunuyoruz.

Soyut veya gerçekçi, tüm vücut veya gövde, mağazanızda kıyafetleri sergilemek için mankenler kullanmanız gerekir. Mankenler, müşterileri sattığınız belirli giysi ve aksesuarlara çekmek için harika bir yöntemdir. Müşterilerin belirli bir giysinin giyildiğinde nasıl göründüğünü görmelerini sağlar ve genellikle çeşitli ürünler satan budur. Muhtemelen bildiğiniz gibi, yapıldıkları malzemeye, cinsiyete, renge ve diğer birçok özelliğe bağlı olarak farklılık gösteren birçok model vardır.

Plastik Manken Fiyatları ve Modelleri
Plastik Manken Fiyatları ve Modelleri

Ancak mağazanızda olmasını isteyeceğiniz modellerden biri de plastik mankenlerdir. Cinsiyeti, stili, rengi veya başka bir yönü ne olursa olsun harika görünürler ve dayanıklıdırlar. Plastik mankenler çeşitli boyut, şekil ve cinsiyetlerin yanı sıra renk ve stillerde mevcuttur. Yani mağazanızda plastik manken kullanmak istiyorsanız sadece istediğiniz modeli seçmeniz yeterli. Bunun için, ihtiyaçlarınıza uygun olanları seçebilmeniz için farklı renk ve modellerde harika plastik mankenlerden bir seçki hazırladık. Özel tasarım modeller de adetli siparişleri kabul ediyoruz ama belirtmek isteriz.

Bu plastik vitrin mankenleri ve terzi mankeni modellerimiz ile mağazanıza modaya uygun bir görünüm kazandırabilecek ve değerli giysi ve aksesuarlarınızı şık bir şekilde sergileyerek müşterileri çekebileceksiniz. Hem kadın hem de erkek için en güzel ve çekici plastik manken modellerinin bazılarıyla size yardımcı olmak için buradayız. Şimdi kendinizinkini seçin ve müşterilerin seveceği güzel ve ilginç bir şekilde kıyafetleri sergilemeye başlayın.

Şu anda 50’den fazla plastik manken çeşidi ile ihtiyaçlarınız için mükemmel olanı mutlaka bulacaksınız. Yakın gelecekte seçimlerimizi genişleteceğiz ve her tür plastik vitrin mankeni, stil, renk ve özellikte benzer seçimleri içeren plastik mankenlerimizin serisini güncellemeye devam edeceğiz.

Sizlerde bu arada, mevcut seçime bir göz atarak uygun modeli bulabilirsiniz. Şuan için sadece genel olarak ten rengi ve beyaz renk olarak plastik manken üretimimiz mevcuttur.

Plastik Manken Fiyatları

Bir plastik mankenin fiyatı 200 TL ile 1750 TL arasında değişebilir. Fiyat, büyük ölçüde onları yapmak için kullanılan malzemeye değil, aynı zamanda yapımının gerçekçiliğine de bağlıdır. Daha ucuz versiyonlar sert görünecek, belki de doğal olmayan görünüşlerde poz verecek ve ucuz görünmeye meyilli olacaktır.

Kadın Plastik Mankenler

Teşhir mağazalarınız için en kaliteli kadın plastik mankenler mi arıyorsunuz? Mankensepeti, süper parlak parlaklık, doğal cilt hissi ve zarif mat dahil olmak üzere çok çeşitli kaplamalarda mevcut olan en güzel ve iyi hazırlanmış Kadın Plastik Mankenlerden bazılarını sunar. Altın, Krom, Koyu Gri, Siyah, Beyaz ve Ten rengi dahil olmak üzere çok çeşitli renk seçenekleriyle Kadın Plastik mankenlerimiz en kaliteli plastik malzemelerden üretilmiştir ve diğer sert malzemelere göre hasara karşı çok daha az hassastır. Bu malzemeler, onları vitrinlerinizde birçok döngü için kullanmanıza izin verirken, harika görünmelerini ve üzerlerindeki giysilerinizin çekici ve belirgin görünmesini sağlayarak satışları büyük ölçüde artırır.

Mankensepeti ayrıca kadın veya erkek Plastik Mankenlerimiz için birçok mükemmel boyut sunar. Kadın moda kıyafetleriniz, iç çamaşırlarınız veya süslü düğün ve vesile elbiseleriniz olsun, bunlar üzerinde mağaza sergilemek için, yüksek kaliteli Kadın Plastik Moda Mankenlerimiz, kıyafetlerinizin aynı zamanda çok fazla müşteri ilgisini çekerek iyi görünmesini sağlayacaktır. Benzer şekilde, Plastik Kadın Mankenlerimiz üstten, gömlekten, blazerden alta, şorttan, pantolona ve/veya kot pantolona kadar her boyutta giysi için mükemmeldir.

Ekstra küçükten ekstra büyüğe mükemmel normal boyutlara sahip Mankensepeti, genel müşteriler ve mağaza teşhiri için son derece ilişkilendirilebilir Kadın plastik mankenler sunar. Genel halk arasında çok normal vücut tipleri için daha büyük moda çizgileri için plastik malzemelerden Büyük Beden Bayan Mankenler alın. Bu, yalnızca vitrinlerinizi daha çok yönlü hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda ilişkilendirilebilir olduğu için de çok dikkat çekecektir. Plastik Bayan Mankenlerimiz de fiyatlarıdır ve hasar görmeleri durumunda tekrar boyanabilir veya tamir edilebilir.

Müşterilerinize sunacak özel bir şeyiniz varsa, şimdi satılık en kaliteli plastik mankenlerimizi elinize almanın tam zamanı. Özel bir kadın giysisi veya moda ürününü öne çıkarmanız gerektiğinde beklemeyin. Hiçbir şey Plastik kadın mankenlerimizden daha iyi çalışamaz.

Kadın moda ürünlerine yönelik bu plastik mankenler, en pahalı ve güzel moda üstleri ve altlarını satmak için mükemmeldir. Bu kaya gibi sağlam plastik mankenleri herhangi bir düz yüzeye yerleştirebilirsiniz. Sözümüze güvenin, kolay kolay kırılmazlar!

Bu kollar ayrıca her türlü elbiseyi sergilemenize yardımcı olmak için hareketlidir. Bu kadın gömleklerini, iç çamaşırlarını, şortlarını veya pantolonlarını sergilemek için mükemmel bir manken. Plastik bayan mankenlerimizi uygun fiyata satın alarak müşterilerinizi mutlu edin. Sayısız renkte ve farklı boyutlarda mevcutturlar.

Trendyol ya da diğer sanal pazarlarda kıyafet satsanız bile, bu kadın plastik mankenler dayanıklı ve güvenilirdir. Bu, satış manifoldlarınızı artıracak ve son zamanlarda sahip olduğunuz giyim parçalarının iki veya üç katı kadar satabilirsiniz. İş ihtiyaçlarınıza veya perakende mağazanıza uyacak şekilde mükemmel bir şekilde oluşturulurlar. Bu plastik mankenleri Mankensepeti üzerinden güvenle ve heyecanla satın alın.